Schody Stalowe

Niezawodne i Wytrzymałe

W naszej ofercie znajdują się schody z metalu w każdym stylu, wewnętrzne i zewnętrzne, nowoczesne i klasyczne. Metalowe schody są nie wątpliwie najbardziej wytrzymałe i funkcjonalne, nie wymagają dodatkowych zabiegów konserwujących jak w przypadku schodów drewnianych. Metal pięknie komponuje się w domach, przestrzeniach publicznych czy budynkach komercyjnych.

Bezpieczne i Dostosowane

Oferujemy naszym klientom wykonanie również schodów wykorzystywanych w sektorze budowlanym i przemysłowym, tj. schody techniczne, przemysłowe, ewakuacyjne, spiralne/kręte, kontenerowe, modułowe, jak również drabiny techniczne, barierki, balustrady oraz stopnie schodowe.

[qode_button_v2 target=”_self” icon_pack=”font_elegant” fe_icon=”icon_plus” enable_icon_square=”yes” font_weight=”600″ hover_effect=”icon_rotate” gradient=”no” text=”Kontakt” link=”#” color=”#ffffff” hover_color=”#ffffff” background_color=”#f95634″ hover_background_color=”#f95634″ icon_border_color=”#f95634″ icon_border_hover_color=”#f95634″ icon_background_color=”#fc6a4b” icon_background_hover_color=”#fc6a4b” icon_font_size=”26″ margin=”0 0 0 0″ font_size=”17″]

Wybrane Realizacje

Metalowe Schody wewnętrzne i zewnętrzne.

Schody Przemysłowe

Są to stalowe lekkie konstrukcje schodów a nawet zintegrowanych klatek schodowych o różnej konstrukcji i budowie.  Indywidualnie projektowane i następnie montowane w halach produkcyjnych, magazynowych, logistycznych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków i hal przemysłowych.

Metalowe Schody w Domu

Nadają wnętrzu nowoczesny i niepowtarzalny styl, na pewno nie zostaną nie zauważone przez gości, są nie tylko niezwykle stylowe i dekoracyjne ale i wysoce funkcjonalne. Najważniejsze w posiadaniu metalowych schodów jest to iż są nie zawodne i bardzo wytrzymałe. Nie wymagają kosztownych i częstych prac konserwujących.

Schody Modułowe

Schody modułowe to stalowe konstrukcje stosowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków, firm i instytucji. Konstrukcje zbudowane są z modułów, umożliwiających szybki i łatwy montaż oraz niską wagę. Jako producent schodów, oferujemy ich projektowanie, sprzedaż, transport i montaż.

Galeria Schody Stalowe

Solidne, wytrzymałe schody zewnętrzne i wewnętrzne.