Balustrady i Balkony

Stalowe Balustrady

Nasza firma to producent balustrad stalowych spawanych na wymiar w dowolnych wzorach, balustrady zewnętrzne i wewnętrzne tarasowe i schodów a także poręcze do schodów i balustrady do okien francuskich portfenetr, barierki podjazdów. Ocynkowane i malowane proszkowo. Nasze produkty charakteryzują się nowoczesnym stylem, estetyką wykonania oraz wysoką jakością, co zapewnia wieloletnie bezobsługowe użytkowanie.

Balustrady Balkonowe

Oferujemy wykonanie i montaż balustrad balkonowych zaprojektowanych wykonanych  na zamówienie, systemów stalowych mocowań do balustrad z drewna lub szkła. Solidne i estetyczne wykonanie jakie gwarantuje BAMIX Metallbau to gwarancja na lata.

Wybrane Realizacje

Metalowe Balustrady.

Balustrady Schodów

Balustrady i poręcze ze stali to nowoczesna, sprawdzona technologia, która cieszy się uznaniem wśród klientów indywidualnych jak i firm. Zastosowanie stali  samodzielnie czy też w połączeniu z drewnem lub szkłem, podkreśla nowoczesny styl schodów.

Balustrady Balkonowe

Wykonane ze stali balustrady balkonowe czy balustrady tarasowe nie wymagają konserwacji,  są odporne na uszkodzenia oraz szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Są trwalsze i łatwiejsze w czyszczeniu niż balustrady z innych popularnych materiałów.

Balustrady Okienne

Coraz częściej projektujemy w naszych domach wysokie okna dające więcej światła i dużo ciekawszy wygląd wizualny. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania takich okien konieczne jest zastosowanie balustrady okiennej, zwanej często portfenetrem czy balkonem francuskim. Projektujemy i wykonujemy balustrady okienne na wymiar.

Galeria Balustrady Stalowe

Solidne, wytrzymałe balustrady, barierki, balkony, portfenetr.