Ogrodzenia Kute

Ogrodzenia Posesyjne

Ogrodzenie to wizytówka każdego domu. Ogrodzenia kute to najczęściej spotykany rodzaj galanterii ogrodzeniowej. Dzięki niemal nieograniczonym możliwościom w zakresie wzornictwa zadowoli gusty zarówno osób ceniących prostotę jak i tych, którzy lubią bardziej skomplikowane i wymyślne wzory. Firma BAMIX Metallbau zajmuje się produkcją, sprzedażą a także montażem różnego typu systemów ogrodzeniowych nie wyłączając zleceń wykonywanych na indywidualne zamówienia. Mamy bogate doświadczenie w tej kategorii produktów ponieważ wykonaliśmy ogromną ilość zamówień w tym zakresie. Ogrodzenia posesyjne jakie posiadamy w ofercie to m. innymi: panele ogrodzeniowe, ogrodzenia stalowe nowoczesne, kute tradycyjne, ogrodzenia łupane.

Ogrodzenia Panelowe

Idealne rozwiązanie dla osób szukających estetycznego, trwałego produktu w dobrej cenie. Sprawdzają się jako ogrodzenia domów jednorodzinnych, osiedli oraz firm. Panele ogrodzeniowe wykonuje się z wysokiej jakości materiałów o dużej wytrzymałości antykorozyjnej, którą zawdzięczają procesom cynkowania ogniowego lub galwanicznego z powłoką lakieru proszkowego w pełnej palecie kolorów RAL. Ogrodzenia panelowe można połączyć z dodatkowymi elementami jak bramy przesuwne, bramy dwuskrzydłowe czy furtki.

Wybrane Realizacje

Metalowe Ogrodzenia Posesyjne.

Ogrodzenia Kute

Wykonujemy ogrodzenia proste, w łuku a także na kształt fali. Dostępne w kilku wariantach konserwacji antykorozyjnej: ocynk ogniowy, ocynk ogniowy z malowaniem proszkowym, piaskowanie z malowaniem proszkowym lub malowanie natryskowe podkładem i farbą nawierzchniową.

Ogrodzenia Nowoczesne

Stanowią idealną propozycję dla zwolenników nowoczesnej architektury, są bardzo popularne na nowoczesnych osiedlach domków. Ogrodzenia nowoczesne wykonujemy w każdej wersjach montażowej: stalowe, betonowe, klinkierowe oraz prefabrykaty, możliwa do wybory konserwacja poprzez cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe daje wieloletnią ochronę antykorozyjną.

Bramy i Furtki

To najważniejszy element ogrodzenia. Od wyboru bramy i furtki zależy w dużej mierze funkcjonalność ogrodzenia. Produkujemy i montujemy furtki, bramy wjazdowe przesuwne oraz bramy wjazdowe skrzydłowe w nieograniczonym wyborze. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli domów jednorodzinnych, deweloperów lub dużych firm.

Galeria Ogrodzenia Stalowe

Solidne, wytrzymałe ogrodzenia posesyjne i przemysłowe.